Формування складської програми на 2019 рік.

      Група компаній СВІТ МЕБЛІВ для учбових,  дошкільних закладів та офісів запускає розширену програму формування складу готової продукції. Багаторічний досвід роботи та ситуація з термінами виготовлення меблів для сучасної української школи за програмою НУШ що склалася в 2018 році, спонукає вносити зміни в структуру формування збуту.

 

 

Приймаючи рішення створити склад шкільних меблів, меблів для садочків, тощо, СВІТ МЕБЛІВ має намір суттєво скоротити термін поставки замовлених меблів. Підвищений попит на аудиторні меблі (столи, парти, стільці шкільні) для початкової школи НУШ призвели до підвищення термінів виготовлення на ВСІХ основних спеціалізованих заводах до 3-4 місяців. Збільшення термінів виробництва призвело, подекуди, до ускладнень в початку навчального року у першачків, що мали навчатись за новою системою. Враховуючи ситуацію на ринку шкільних меблів 2018 і беручи до уваги і подальше активне фінансування змін в освіті України, і було прийняте рішення сформувати  склад готової продукції на базі основний найбільших дилерів заводів-виробників.

      Протягом кінця 2018-го року та початку 2019-го будуть виділені суттєві кошти на придбання матеріалів та комплектуючих.  Формування складу дасть змогу виробникам зберегти ціни для своїх замовників на рівні цін попереднього сезону. Рівномірне навантаження на виробництво і головне на робітників, усуне причини виникнення помилок в роботі. Всі ці фактори позитивно вплинуть на якість та швидкість обслуговування в майбутньому.

 

 

Асортимент продукції буде складатися з найбільш популярних та актуальних позицій 2018 року.  Найбільшої уваги буде приділено меблям для учнів перших класів. Основні позиції:

- стіл учнівський 1-місний з полицею антисколіозний, з  регулюванням по висоті №4-6  + стілець Т-подібний з регулюванням по висоті в навчально -пізнавальний осередок;

- стінка для осередку вчителя “Школа-сад”

- дошка аудиторна для крейди 3000*1000 в змінні тематичні осередки;

- ігрові дитячі меблі для осередків художньо-творчої діяльності, для куточків живої природи, для дитячої класної бібліотеки.

Слід зауважити, що для виконання запланованих програм по формуванню складської програми немає ніяких застережень. Складські приміщення відповідають вимогам для для зберігання меблів. Всі меблі запаковані та марковані відповідно до норм. Впроваджуються сучасні системи обліку та контролю.

 

Сподіваємось, що співпраця з нашими компаніями в новому 2019 році принесе Вам ще більше задоволення.

СВІТ МЕБЛІВ