22-24 жовтня 2018 року наша компанія взяла участь в і Одинадцятої міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці дітей та юнацтва.

     

 

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

 

 

Учасники виставки: університети, академії, інститути, коледжі, наукові установи, установи безперервної освіти, професійно-технічні навчальні заклади, навчально-методичні центри, департаменти освіти, школи, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, виробники і постачальники засобів навчання, програм і рішень, фонди, асоціації, освітні та культурні представництва, агентства.

   

 

 

В рамках виставки відбудуться семінари, презентації, майстер-класи, під час яких учасники запропонують студентам, старшокласникам, батькам, педагогам, керівникам навчальних закладів всієї України умови прийому та навчання, програми обміну, стипендії, гранти, мовні та канікулярні програми, можливості проходження стажувань і подальшого працевлаштування, поділяться досвідом міжнародної співпраці.

Виробники та постачальники засобів навчання, програм, рішень продемонструють керівникам і фахівцям навчальних закладів, наукових установ, батькам електронні і технічні новинки для освітньої сфери, програмне забезпечення, навчальне обладнання, системи інтерактивного навчання, поділяться досвідом їх використання для підвищення якості освіти.