Игровая мебель для садика

Игровая мебель для садика
Сортування: orderby

Купити дитячі ігрові меблі, значить не тільки забезпечити малюкам величезні можливості для розваг, а й внести чималий внесок в розвиток фантазії, комунікативних здібностей, уміння вирішувати різноманітні завдання, яке зараз подаються в ігровій формі. Це позитивно вплине на формування характеру, вміння жити і працювати в суспільстві.
Усе найкраще - дітям!
Ігрові меблі для дитячого садка в Україні повинні відповідати параметрам, визначених державними органами. Це гарантує безпеку для здоров'я і зменшує ризик отримання травми під час активних розваг. Представлені в нашому інтернет-магазині товари цієї категорії мають наступні характеристики:
 - Екологічна безпека матеріалів. Метал, натуральне дерево, клеєна фанера, ДСП класу Е-1, пластик та інші матеріали проходить перевірку санітарно-епідеміологічної служби на відповідність стандартам безпеки для людини. Матеріали не  містять шкідливих речовин, не виділяють небезпечних сполук, для їх просочення або фарбування використовуються нейтральні покриття.
 - Відсутність гострих кутів, граней і виступаючих деталей, через які може поранитися дитина. Діти не дбають про своє здоров'я, про це повинні подумати дорослі і купувати максимально безпечні товари.
 - Оптимальний розмір. Запропоновані ігрова меблі для дитячого садка в Києві спрямована на забезпечення максимального комфорту дитини. Її висота, розташування полиць і стільниць, товщина, довжина кола елементів спроектовані з урахуванням певної вікової групи. Малюкам не доведеться надто далеко тягнутися, а дітям старшого віку - відчувати себе велетнями.
 - Турбота про дітей - один з головних пріоритетів, тому клієнтам магазину «Світ Меблів» пропонуються товари виняткової якості.
Широкий вибір
   Кожна дитина відрізняється певним набором інтересів. Одні мріють стати лікарями, інші - космонавтами, треті - пожежними, тому ми намагаємося забезпечити їх необхідним.
   Ігрові меблі для дитячого садка, представлена ​​на сайті, розділяються на категорій і теми. Тут знайдуться:
             Різноманітні транспортні засоби - «Кораблик» і «Автомобіль».
             Кухні для початківців кухарів і майбутніх рестораторів, наприклад моделі кухня дитяча ігрова «Мрія», «Господарочка» і «Мальвіна».
             Майстерні умільців на всі руки - «Майстри» і «Веселка».
             Лікувальні заклади для ляльок і тварин, для малюків, які збираються стати докторами і ветеринарами - медичний куточок «Айболить», «Окуліст»,   «Медпункт».
             А також магазин «Аладін», гараж «СТО», перукарня «Жасмин», бібліотека «Всезнайка» і безліч інших варіантів, які представляють інтерес для дитини.

Дитячі ігрові меблі (ігрові набори). Меблі для рольових ігор.

      З самого народження маленької людини починається його адаптація до життя. Поки дитина маленька, його всесвіт населяють тільки найближчі: мама, тато, сестри і брати, бабусі і дідусі. Але з кожним роком це коло стає все ширше і різноманітніше. Дітям доводиться вчиться спілкуватися з незнайомими людьми, використовувати нові предмети і користуватися сферою послуг. Для розвитку необхідних нових навичок в дитячих дошкільних установах (дитячих садках) використовуються дитячі ігрові меблі.
      Навчання повинно бути організовано в легкій ігровій формі. Так, позбутися страху відвідування доктора, допоможе медичний куточок Айболить або Куточок медсестри. Правильно поводитися в магазині можна навчитися за допомогою ігрових магазинів Аладін, Маркет, Умка, Кошик, Теремок, Ярмарок. Задіяти в таких іграх одночасно можна велику кількість дітей. І дівчаткам і хлопчикам буде цікаво, кожному дістанеться роль. Дівчаткам буде важливо розуміти, що ножиці і крісло перукаря це засіб для досягнення краси. Ігрова перукарня Попелюшка, перукарня Жасмин, перукарня Асоль з успіхом допоможуть в цьому. А хлопчики з великим задоволенням поставлять машинки в ігровій Паркінг або відремонтують їх на багаторівневої ігровий СТО.
       Брати участь в таких іграх можуть і дорослі. Наслідувати дорослих не тільки цікаво але й корисно. Вчитися легко, коли в цьому допомагають ігрові меблі. Яскраві, добре продумані, якісно виготовлені. Безпечні. Максимально передають атмосферу в тому чи іншому закладі.