Стенди, таблички та декорації до свят

Стенди, таблички та декорації до свят
Сортування: orderby
  • New
    Картки картонні для набірного полотна

Інформаційні стенди для шкіл і дитячих садків.

Навчальні та розвиваючі куточки. Підставки для виробів і вставки малюнків. Медичні куточки і багато іншого!
Ви можете замовити стенд будь-якого потрібного Вам розміру. При цьому ціна розраховується в залежності від обраних вами розмірів.

       Стенди  – допомагають краще засвоїти та запам’ятати необхідну інформацію, адже вона подана у красивій, формі. Стенди яскраві, з цікавими малюнками, містять всю необхідну інформацію для дітей та батьків.

        Крім подання необхідної та цікавої інформації, стенди для ДНЗ вносять свій вклад в оформлення інтер’єру. Яскраві малюнки, улюблені персонажі казок та мультфільмів, незвичні форми оформлення – все це прикрашає приміщення, робить його більш затишним для дітей. Стенди в ДНЗ виготовляються з безпечних матеріалів (зазвичай це пластик ПВХ), а для створення малюнків використовується якісна фарба, яка не містить запаху і щільно тримається на поверхні. Так навіть якщо дитина доторкнеться руками поверхні стенду – можна не хвилюватися за її здоров’я.
         Компанія «Світ Меблів» пропонує широкий вибір стендів для дитячого садка. 
         Щоб обговорити деталі замовлення, внести якісь зміни до готового шаблону або ж замовити стенди для дитячого садка за власним дизайном – зателефонуйте до нас!