Меблі для учбових класів

Меблі для учбових класів
Сортування: orderby

Меблі дитячі учнівські для шкіл.

       Період дорослішання дітей можна розділити на 3 етапи, кожен з яких пов'язаний з навчальним закладом в якому вони знаходяться. Перший, початковий етап - дошкільний заклад, дитячий садок. Другий, середній - це школа, ліцей, гімназія та інших навчальних закладах Києва. Третій, найстарший і важливий - вищий навчальний заклад. Сполучною складовою всіх цих етапів розвитку - діти продовжують навчатися і їх всюди супроводжує меблі для навчальних закладів.

     Найбільш тривалий час діти проводять в школі. На навчання в цей період йде до 12 років. Вік з 6-ти до 18-ти років - період активного пізнання світу, найбільш значимий в житті молодої людини. Дорослішає і росте не тільки особистість, але і формується людина фізично. Для правильного і здорового розвитку необхідно забезпечити весь навчальний процес зручними і практичними меблями.

    Шкільні меблі повинні бути не тільки акуратною і приємною зовні. Такі столи і стільці повинні відповідати вимогам ДСТУ та санітарно-епідеміологічної служби, оскільки діти проводять в навчальних класах половину дня. Вироби високої якості, що гарантують безпеку і здоров'я хребта школярів, пропонує наш інтернет-магазин «Світ Меблів».

Широкий вибір представлених варіантів дозволить швидко вибрати вироби, які підходять за габаритами, дизайном, кольором і функціональності. Якісні витратні матеріали, використовувані для виробництва, не деформуються і не розсихаються. Вони стійкі до механічних пошкоджень, тому дитина не отримає скалку під час уроків.

На сторінках нашого інтерактивного каталогу ви знайдете вироби з МДФ або ламінованого ДСП на металевому каркасі:

Корпусні меблі для школи та інших освітніх установ.

Стільці, трибуни, парти, учительські столи, подіуми і столи для зборів.

Предмети меблів в їдальню.

Аудиторні дошки.

Етажерки, полиці, шафи і стінки для класів.

Лавочки в роздягальні, спортивні або актові зали.

Якщо вам потрібна якісна і зносостійка шкільні меблі в Києві або будь-якому іншому місті України, то звернення в нашу компанію стане правильним рішенням. Товари, що реалізуються нами, виробляються з екологічно чистих матеріалів в різному дизайні і колірній гамі.

Наше підприємство пропонує Вашій увазі дуже різноманітну лінійку меблів для навчальних закладів. Сюди входять:

- комплекти учнівські 2-х місцеві різних вікових категорій або з регулюванням по висоті;

- комплекти антисколіозні 1-но місні та 2-х місцеві;

- парти-лавки на цілісному каркасі;

- столи та стільці учнівські різних моделей;

- шафи і стінки для навчальних кабінетів і для учительських;

- дошки аудиторні для написання крейдою і маркером, також пропонується послуга графления дощок;

- меблі для їдалень;

і багато іншого.

      При виборі меблів необхідно врахувати наявність дозвільних документів у постачальника. Всі меблі для дітей повинна бути екологічно безпечною, практичною і надійною. Тільки меблі виготовлені якісно, ​​з дотриманням технологічного процесу, може бути допущена для комплектації дитячих навчальних закладів. Меблі для шкіл - це спеціалізована меблі і не може проводитися в "кустарних умовах". Слід віддати перевагу меблям виробленої на великому, що пройшов перевірку, підприємстві. Такий і є меблі яку ми пропонуємо Вашій увазі. Меблі виробляються на сучасному обладнанні, з використанням якісних матеріалів, що підтверджується сертифікатами та висновками санітарних інспекцій.

     Переваги покупки в нашому інтернет-магазині
Ми націлені на тривалу і плідну співпрацю, тому своїм замовникам гарантуємо:

- Вартість продукції нижче середньоринкових, тому що ми не вдаємося до послуг посередників.
- Величезний вибір і постійна наявність більшості позицій з каталогу на власному складі.
- Якість. Виставлені в магазині товари виготовляються на професійному обладнанні з використанням сучасних матеріалів, що збільшує термін служби і функціональні характеристики виробів.
- Знижки та акції. Відстеження вигідних пропозицій від компанії дозволяє придбати товар дешевше.
- Зручна і своєчасна доставка. Співпраця з надійними кур'єрськими компаніями дозволяє без накладок доставляти замовлення.
- Зручні форми оплати.

    Замовляючи шкільні меблі, ви отримуєте якісний продукт за демократичною вартості, що володіє тривалим експлуатаційним терміном, практичністю і простотою в догляді.

Представники нашого підприємства мають великий досвід і допоможуть Вам підібрати гарні меблі.

Збережемо Ваш час і гроші.