Стільці для садочка

Стільці для садочка
Сортування: orderby

   Важливу роль для комфорту і здоров’я дитини грають стільці для дитячого садка. Від їх функціональних параметрів і матеріалів, які використовуються при виготовленні, залежить довговічність і якість користування, тому підходити до вибору потрібно усвідомдено і з всією відповідальністю.

   Важливі характеристики меблів для дитячого садка

   Інтернет-магазин «Світ Меблів» пропонує вам купити дитячі стільчики для садочка, які спроектовані відповідно до параметрів і рекомендацій Держспоживстандарту України, що гарантує зручність і сприятливий вплив на здоров'я малюків.

   Матеріали. Віддаючи перевагу дереву, ви отримуєте легкі, красиві, функціональні і екологічно чисті меблі, які мають заокруглені кути, гладку поверхню і обробку від грибка і комах. Міцні та надійні металеві деталі покриті антикорозійною речовиною, щоб виключити появу іржі. Пластикові елементи виготовляються з нешкідливого для людини матеріалу.

   Сидіння. Дитячі стільчики для садка виготовляються таким чином, щоб дитина перебувала на оптимальній відстані від столу і максимально глибоко, щодо спинки. Це збільшує комфорт і дозволяє уникнути тривалого і шкідливого навантаження на м'язи. Поверхня сидінь абсолютно гладка, щоб уникнути появи подряпин або псування одягу.

   Спинка. Важливо правильно вибрати кут нахилу. Відхилення в межах десяти градусів назад дає можливість розслабити мускулатуру спини, шиї і попереку, що дозволяє дитині витримувати довгі уроки і не втомлюватися. Спинки, встановлені під прямим кутом, роблять благотворний вплив на поставу, привчаючи дітей триматися рівно.

  Висота. При сидінні бажано, щоб стопи дитини стояли на підлозі, а коліна були зігнуті під кутом 90 ° до тіла. Це гарантує природну циркуляцію крові в тілі, забезпечує м'язи киснем і перешкоджає їх втомі. Вибирати меблі за цим параметром необхідно, відштовхуючись від висоти столів:

• При висоті 460 мм від підлоги до стільниці, сидіння розташовується на висоті 260 мм.
• 520 мм до стільниці - 300 мм від підлоги до сидіння.
• Якщо стіл на висоті 580 мм, то сидіння стільця має перебувати на 340 мм.
   Ви можете придбати фіксовані меблі, спираючись на зазначений параметр або вибрати змінювані по висоті стільці, які можна відрегулювати для максимального комфорту дітей.

  Недорого і якісно

   Купуючи стільчики для дитячого садка, клієнти магазину «Світ Меблів», отримують високоякісні вироби, спроектовані в повній відповідності з офіційними стандартами. Їх низька вартість, яка дозволяє не обмежувати себе і купувати товари будь-якого дизайну і матеріалу виготовлення.

Стільці і лавки для дитячих садків.

     З підвищеною увагою, при оформленні групи в дитячому садку, потрібно поставитися до вибору дитячих стільців і інших сидінь. Як усі товари для дітей - стільчики повинні відповідати віковій категорії, бути безпечними і зручними.
       Стільці, які пропонує компанія Світ Меблів, відповідають всім вимогам. З огляду на свій багаторічний досвід роботи і побажання наших замовників були розроблені наші стільчики:
 - Стілець дитячий Фантазія;
 - Стільчик Антошка з регулюванням по висоті;
 - Стілець дитячий Ісо на металевому каркасі;
 - Стілець фанерний звичайний дитячий    та інші.
     Фанера на сидіннях якісно відшліфована, покрита лаком на водній основі. Кріплення приховані або закриті заглушками. Краї всіх виробів закруглені, для більшої безпеки і створення красивого зовнішнього вигляду. Металевий каркас покритий порошковою фарбою різних кольорів Для виготовлення всіх виробів використовується тільки екологічно чисті і безпечні матеріали. При розробці дотримані норми і вимоги контролюючих структур, що підтверджено відповідними документами.
      Виготовляються стільці різних висот відповідно до зростання і віку дітей. Для діток ясельної групи в якій діти ростом від 100 до 115 см. Стільці повинні бути висотою від підлоги до сидіння 260 мм. Для середньої групи - зростання від 115 до 130 см. - висота 300 мм. і для старшої групи - зростання від 130 до 145 див.- висота 340 мм. Але ж дітки такі різні, і іноді діти одного віку абсолютно відрізняються по зростанню. Для вирішення цього питання існують проміжні висоти стільців, а саме Н-280 і Н-320 (пропозиція дійсна тільки для стільців Ісо на металевому каркасі) або стільці з регулюванням висоти.
Дитячі стільці всіх форм зручні для сидіння. Спинки розташовані під нахилом, для запобігання розвитку патологій хребта. У сидіннях зроблені поглиблення для ще більшої зручності та комфорту.
    Яскраві кольори меблів завжди робили її більш цікавою в використанні. Ось і наша компанія Світ Меблів пропонує стільці не тільки на різнобарвному металевому каркасі, як стілець Ісо, але і з різнокольоровими сидіннями. Опція вибору кольору сидіння доступна в стільчику Фантазія, стільчику фанерному і стільчику Антошка.
   Не останнє місце в сидіннях в дитячому дошкільному закладі займають і лавочки для роздягалень. Зручність, безпека і яскраві кольори - основні характеристики і цих виробів. При виборі лавок для роздягальні теж необхідно враховувати їх висоту від підлоги до сидіння. Для молодших груп підійду лавки висотою 220 мм, а для старших - 300 мм.
Розглянувши всі наші пропозиції, Ви обов'язково підберете необхідний виріб. Задоволення, від його використання, буде довгим. На всю продукцію діє гарантійний термін - 12 місяців.


Телефонуйте, і ми допоможемо Вам легко зробити правильний вибір. (093) 938-07-56