Столи для садочка

Столи для садочка
Сортування: orderby
Інтернет-магазин «Світ Меблів» пропонує своїм відвідувачам столи для дитячого садка, які забезпечать вашій дитині зручне місце для навчання, гри або прийому їжі.
 
Вибираємо стіл правильно.
 
   Щоб придбати відповідний для певного виду занять предмет меблів, необхідно орієнтуватися на ряд показників.
   Форма кришки. Круглі і овальні варіанти оптимальні для використання в якості ігрового місця або розміщення навчальних посібників. Залежно від розмірів, вони дозволяють дитині розважатися самостійно або в компанії друзів. Якщо ж край кришки прямий: квадратної, прямокутної або шестикутної форми, то вона краще підходить для виконання уроків, письма та малювання, тому що дозволяє дитині ближче присунутися до робочої поверхні і сперти на неї руки. Такий стан знижує втому і краще позначається на поставі. Окремо варто сказати про столи неправильної форми, наприклад модель «Ромашка», завдяки своїй веселим забарвленням вдало впишеться в інтер'єр ігрової кімнати дитячого садка.
   Вибираючи трапецієподібні, трикутні і подібні до них столи в дитячий сад, ви отримуєте можливість складати меблі разом або встановлювати окремо, щоб розділити кімнату на різні зони. Моделі «Квіточка», «Дзвіночок» або «Пелюсток», що складаються з 4-6 частин, дозволяють в міру необхідності міняти розстановку меблів або розподіляти дітей по групах.
   Висота. Залежно від вікової групи дітей, необхідно витримувати певну відстань від кришки столу до підлоги. Якщо вона буде занадто великою, то дитина стане відчувати дискомфорт, йому доведеться тягнутися, що стомлює нерозвинену мускулатуру. Низькі столи змушують дітей нахилятися над кришкою. Це негативно позначається на поставі і внутрішніх органах, отже, на здоров'я в цілому. Асортимент нашого магазину дозволяє вибрати столи для дитячого садка в Україні фіксованої висоти, орієнтуючись на середній зріст дітей у групі, або універсальні - регульовані, які можна підлаштувати під дитину.
   Колір. Даний параметр часто не приймається до уваги, але дарма. Психологами давно доведено вплив колоризації на психіку і настрій людини, і вплив на дитину відчувається сильніше, ніж на дорослого. Тому столики потрібно підбирати яскравих кольорів, які налаштовують на відповідний лад. Якщо ж вибираються столи для навчання, то вони повинні бути нейтральних тонів, які не будут відволікати дітей, а дозволять зосередитися на матеріалі, який вивчається.
 
Товари за низькою вартістю.
 
Інтернет-магазин «Світ Меблів» пропонує столи для дитячого садка купити по найбільш привабливій вартості. Запропоновані в цій категоріі товари, продаються по цінам завода виробника, що дозволяє зекономити немалу частину бюджету, а залишок витратити на інші потреби: розширити асортимент обладнання, учбових матеріалів або видів розваг для дітей.

Столи дитячі для садочків та дому.

    З самого народження, підростаючи і дорослішаючи, на всіх етапах нашого життя, в кожній галузі, у всіх установах - нас супроводжують меблі. Основні елементи меблів це стіл, стілець, шафа і ліжко. Звичайно дитячі меблі істотно відрізняються від дорослих. При виготовленні дитячих та підліткових меблів необхідно враховувати безліч чинників.

В цьому розділі приділимо особливу увагу столам дитячим. Столики дитячі повинні відрізнятися по конструкції та формі.

Розділяють столи на регульовані і виготовлені згідно з ростовими категоріями.

 Регулювання по висоті необхідна для зручності розміщення дітей різного зросту і віку в одній групі, або коли меблі повинні рости разом з їх користувачами. Купивши столи з регулюванням, Ви забезпечуєте своїх дітей меблями на весь період перебування в дошкільному закладі. Але необхідно подумати ще й про стільчики з регулюванням по висоті, інакше невідповідність вікових категорій призведе до порушення постави дітей. Зверніть увагу на стільчик «Антошка». Правильна посадка за столом - це збереження здоров'я і зору дітей. 
 
Механізм регулювання зручний і простий. Металева труба входить одна в іншу і фіксується. Металева основа має різноманітне порошкове покриття - жовте, салатова, сіре, оснащено пластиковими заглушками. Столи на кольоровому металевому каркасі можливо укомплектувати стільчиками дитячими Ісо на металевому каркасі відповідного кольору.
 
Особливу увагу необхідно приділити матеріалами. ДСП, яке використовується, повинно бути тільки класу емісії Е1. Кольори повинні бути яскраві, але не агресивні. Кольори повинні гармоніювати з іншими елементами інтер'єру: стінка для іграшок, ліжечками, ігровий меблями і ін. Краї і кути всіх деталей закруглені, що забезпечує безпеку і зручність. Обробка протиударною кромкою. Так як столики в садках використовуються і для прийому їжі і для занять, поверхня обов'язково вологостійка і стійка до миючих засобів. 

Безліч функцій вимагає великої різноманітності форм. Наше виробництво пропонує столи шестимісні, шестигранні, прямокутні, квадратні, круглі, трапецієподібні, в формі пелюсток і крапельок. З столиків нашого модельного ряду можна скласти безліч фігур. Гармонійно їх доповнять стільці дитячі Фантазія або звичайний фанерний стільчик.

В ході виробництва чітко дотримуємося технологічного процесу. Меблі виготовляється на великому виробництві з використання сучасного обладнання.

 Наш багаторічний досвід і побажання наших замовників знайшли відображення у всій запропонованій продукції. Наявність сертифікатів підтверджує наше відповідальне ставлення до виробництва дитячих меблів.

Телефонуйте, і ми допоможемо Вам легко і правильно зробити вибір.