Оформлення ігрової зони в дошкільному закладі

Оформлення групової кімнати в дошкільному закладі для кожного вихователя і батьків стає не просто обов'язком, але і творчим процесом. У ньому реалізуються унікальні ідеї і досвід, часом кількох поколінь. У цій статті ми не лише опишемо, але і розмістимо різні куточки в дитячому саду в картинках. Сподіваємося  сайт нашого підприємства СВІТ МЕБЛІВ www.svitmebliv.in.ua  і ця стаття буде для вас корисною.

 

Перш ніж приступити до оформлення групи і створювати різні тематичні куточки в дитячому садочку, обов'язково слід зайнятися спільною обробкою всередині групи. При фарбуванні не варто використовувати багато яскравих кольорів. Краще, якщо основний тон фарби буде світлим і «теплим»: бежевий, персиковий, перлинний і так далі. Добре виглядають в дитячих групах фотошпалери з героями казок, мультфільмів, а також наклейки з дитячою тематикою.

 Краще оформляти всі приміщення групи в єдиному стилі і заздалегідь продумати тематику, яка буде пов'язувати воєдино кімнату для відпочинку, зону для гри та занять.

Традиційно в кожній групі передбачено окреме приміщення для спальні, а загальне групове приміщення ділиться на зону для занять і ігрову. Ігрові куточки для дитячого садка оформляються по-різному в залежності від віку дітей у групі, вільного простору і творчого розмаху організатора. Так, наприклад, в ігровій зоні часто окреме місце відводиться під куточок рядження. Після того, як визначено місце і обраний варіант оформлення можна приступати до практичної частини. Межі куточка оформляються за допомогою меблів. Це можуть бути: невисокий стелаж з полицями, ящиками і поперечиною для плічок з одягом. В свою чергу наша компанія має змогу запропонувати яскравий меблевий варіант: Куточок рядження «Чарівниця», за досить помірну ціну, який за рахунок  яскравих , теплих кольорів ДСП гармонічно та легко допоможе в оформленні цієї  частини кімнати.

image002 Щоб вдало завершити етап цієї частини ігрової зони, на стіні  також можна розклеїти картинки різних костюмів, капелюшків та інших предметів одягу.

Іноді в такий куточок гармонійно вписується куточок перукаря , а саме ігровий набір для  рольових ігор  «Перукарня «Асоль» може бути прекрасним прикладом у зв’язку з невеликими габаритними розмірами, що є важливим коли приміщення не є досить великим. І навпаки, якщо приміщення є достатньо просторим то  куточок перукаря  в дитячому саду оформляється окремо, як самостійна зона для сюжетно-рольової гри «Перукарня» на що www.svitmebliv.in.ua  має змогу запропонувати безліч варіантів ігрових наборів, деякі з них:

image004 image006 image008 image010
Перукарня “Асоль” Перукарня “Жасмін” Перукарня  “Оленка” Перукарня “Попелюшка”
1325х364х987 1050х350х1200    1000х500х900 1050х350х1200

Зазвичай таке місце роблять, як дитячий куточок для дівчинки, виходячи з інтересу до зачісок, прикрас і так далі. Проте в ігровій зоні обов'язково має бути місце для ігор хлопчиків. Основними вимогами до його розташуванню також залишаються зручність та доступність для дітей. Такі куточки створюються з метою врахування ігрових інтересів дітей різних статей, їх диференціації та розвитку ігрової діяльності в цілому. Варіанти оформлення сюжетно рольових ігор вибираються виходячи з інтересів більшості хлопчиків , наприклад: станція технічного обслуговування автомобілів, паркінгова зона для автомобілів,  автосалон з автомобілями, майстерня…

image012

image014

image016

Паркінг

Автомобіль «МакВін»  

Майстерня «Умілі ручки»

image018

image020

Стіл «Майстри»  

«СТО»

Роздягальня або приймальня - перше, що бачать дитина і його батьки, приводячи малюка в дитячий сад. Тому до її оформлення потрібно поставитися з усією серйозністю. Для дітей та батьків там зазвичай оформляється інформаційний куточок,  куточок  виставкових робіт над якими малеча працює під час перебування на творчих заняттях. В оформленні такого куточка можуть використовуватися готові стенди або саморобні моделі. Наша компанія також із задоволенням допоможе з оформленням цієї зони:

 Підставки  для  дитячих робіт, виготовленні з ПВХ 3мм.:

image022    image024    image026

 Виставки для дитячих малюнків, кріплення, магніти:

 image028     image030    image032    image034

Варто звернути увагу і на куточок меню у дитячому садку. Мета його створення-  це знайомство батьків з раціоном харчування дитини поза домом, а також основними принципами харчування дітей дошкільного віку. Може бути оформлений як готовий стенд. Зазвичай у ньому передбачається кілька відділень-кишеньок. У них щодня поміщається меню, а також правила харчування дітей.

                              www.svitmebliv.in.ua      Стенд  “Меню”

image036          image038           image040

Отже, варіанти дитячих куточків можуть бути різноманітні, головне, щоб вони були естетично оформлені, цікаві та безпечні. Світ Меблів  компанія, що може задовольнити всі вимоги, та має на це сертифікати, гігієнічні заключення та кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть у виборі  та оформленні групових кімнат.