Оформлення кабінету «Української мови та літератури»

Створення оптимальних умов для навчально – виховного процесу напряму залежить від матеріально-технічного забезпечення кабінетів, зокрема шкільними меблями (комплекти учнівські, парти, стільці), обладнання, інформаційних та методичних стендів, устаткування та засобів, що забезпечують безпеку життєдіяльності учнів та педагогів.

Наше підприємство «СВІТ-МЕБЛІВ» www.svitmebliv.in.ua спеціалізується на обладнанні та комплектації шкільними, учнівськими меблями, партами, стільцями, кабінетами для наочних посібників, інформаційними та методичними стендами для кабінетів, аудиторними дошками для написання крейдою та маркером та іншим комплексним оснащенням навчальних закладів.

Для забезпечення навчального процесу та створення сприятливих умов для навчання Кабінет української мови та літератури насамперед комплектується столами учнівськими двомісними та стільцями учнівськими з анатомічними спинкою та сидінням.

 

Анатомічні спинки та сидіння стільця учнівського дають змогу виховати правильну поставу у школярів А щоб запобігти деформації скелетної системи і особливо хребта, є можливість добирати учням одномісні анатомічні комплекти з регулюванням висоти стола та стільця.

При високій якості меблів та помірних цінах «СВІТ-МЕБЛІВ» www.svitmebliv.in.ua має можливість запропонувати декілька варіантів комплектів учнівських та парт для класу.

Комплект учнівський (стіл + 2 стільці) з регулюванням висоти з полицею Комплект учнівський (стіл + 2 стільці) антисколіозний з регулюванням висоти з полицею
Комплект учнівський (стіл + 2 стільці)

з полицею

 8-11 клас

Парта-лава 2-місна з нахилом з полицею

Наступним важливим елементом класної кімнати є аудиторна дошка. Найбільш поширеним варіантом класної дошки є Дошка аудиторна магнітна на 5 робочих поверхонь з поличкою для приладдя та комбінована (для маркеру та крейди). Дошка виготовлена із високоякісної сталі та вологостійкого МДФ, обрамлена металевим профілем. Великий асортимент дошок для крейди , маркеру, пробкових, текстильних, з розграфленням представлено на сайті «СВІТ-МЕБЛІВ»www.svitmebliv.in.ua

 

Над класною дошкою доречно буде прикріпити стенд з зображенням портрету Тараса Шевченка та прикрасити рушниками, з обох боків дошки - державна символіка та стенди «Моя країна-Україна» На стінах - кілька портретів українських поетів та письменників - Лесі Українки та Івана Франка , інформаційні стенди з української мови, куточок тематичного оцінювання, “Ціково знати”, класний куточок, стенд «Права дитини». При оформленні в школі кабінету української мови та літератури потрібно також звертати увагу і на кольорову гамму. Кімната повинна бути світлою, стіни можна пофарбувати у блідо-салатовий , зелений – він заспокоює, це колір-цілитель, він несе гармонію і спокій, та допомагає зосередитись.

 

Повний перелік інформаційних стендів та методичної літератури на сайті «СВІТ-МЕБЛІВ» www.svitmebliv.in.ua

Для обладнання робочого місця вчителя «СВІТ-МЕБЛІВ» www.svitmebliv.in.ua може запропонувати стіл письмовий з тумбою або стіл комп’ютерний з тумбою та місцем під системний блок, на якому зручно буде розмістити монітор та системний блок. Для сидіння зручним буде стілець ISO на металевому каркасі, або дерев’яний стілець С-570.

З повним асортиментом столів робочих, письмових, комп’ютерних та стільців можна ознайомитись на сайті www.svitmebliv.in.ua
 

Для зберігання навчально-наочних посібників, дидактичних матеріалів, методичних стендів та папок, доцільно в кабінеті встановити Стінку класну для кабінету, яку представлено в різних варіантах - стінка для кабінетів, стінка для вчительської, стінка для шкільного класу "Промінь-1", стінка для шкільного класу "Дніпро-1", стінка для кабінету «Школа-Сад» від «СВІТ-МЕБЛІВ» www.svitmebliv.in.ua   
 

В наш час науково-технічного прогресу до оснащення навчальних кабінетів потрібно підходити творчо, аби зацікавити учнів та розвинути інтерес до отримання та вдосконалення знань, стимулювати розвиток креативного мислення учнів. А тому, кабінет Української мови та літератури повинен бути сучасним. У ньому має бути плазмовий екран або інтерактивна дошка з мультимедійним проектором для перегляду навчальних матеріалів, фільмів та презентацій. Потрібно зацікавлювати учнів не просто конкретним навчальним матеріалом, а власне процесом отримання знань - через використання ігрових завдань та інтерактивних технологій. 
 

З задоволенням допоможемо підібрати вдалий варіант.