Стіл для учня

Стіл для учня
Сортування: orderby

      Велику частину часу діти проводять в школі. Тому до шкільних меблів, якої обладнуються класи, висуваються особливі вимоги. Крім стільців, класних дощок, учительських столів кожен клас (аудиторія) обладнуються партами або столами. Стіл учнівський зобов'язаний відповідати всім необхідним вимогам, добре очищатися від забруднень і бути зручним.
     Ця вимога є одним з основних, оскільки діти активно ростуть і розвиваються саме в шкільний період. І дуже важливо, як вони будуть сидіти за партою, щоб не погіршилася постава і не виникли проблеми з хребтом. Стіл для учня повинен бути виготовлений з безпечних і екологічно чистих матеріалів, мати певний кут нахилу стільниці, яка повинна бути покрита спеціальним захисним шаром.
До основних видів можна віднести такі столи:
- одномісні;
- двомісні;
- антисколіозні.
    Вони можуть мати неслизьку поверхню, продаватися в комплекті зі стільцями, лавками або без них.
У конструкції шкільних меблів елементами з ДСП виступають стільниці. Виготовляються вони на сучасному обладнанні з високоякісних екологічних матеріалів відповідно до стандартів. Металевим є каркас столу (стільців). Він повинен бути дуже міцним, не наражатися на під час використання деформації. Каркас столу виготовляється з квадратної або круглої металевої труби і покривається порошковою фарбою зеленого або сірого кольору.
На сьогоднішній день зручна і практична шкільні меблі сприяє всебічному розвитку школярів, навчальному процесу і засвоєнню необхідних знань.

      В інтернет-магазині "Світ Меблів" у вас є можливість купити учнівський стіл, який відповідає всім необхідним вимогам, которій буде не тільки всіляко сприяти навчальному процесу і засвоєнню знань, а й збереже здоров'я дітей. Адже протягом усього навчального року вашій дитині знадобляться не тільки підручники та інше шкільне приладдя, а й якісна шкільна меблі.
Консультанти нашого магазину мають величезний досвід роботи і з радістю нададуть будь-яку посильну допомогу при виборі необхідної шкільних меблів для якісного обладнання навчальних класів. Дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть підібрати учнівські столи необхідної колірної гами. Такий підхід до роботи значно скоротить час, витрачений на покупки.

Парти та комплекти учнівські (шкільні меблі)

Самостійно або за допомогою наших досвідчених консультантів, Ви можете вибрати шкільні меблі, яка буде відповідати Вашим вимогам. Наше підприємство пропонує велику різноманітність аудиторних меблів, з різними технічними характеристиками. Залежно від умов використання, комплекти і парти учнівські можуть бути: регульовані і виготовлені відповідно до зростання учнів; одно- і двомісні, антисколіозні і з рівною стільницею, з полицею і без неї, каркас з круглої труби або з квадратної і т. д.
Пропонуємо розібратися з усім видами і модифікаціями по порядку.

Парти та комплекти учнівські з регулюванням висоти і виготовлені за віковими категоріями

Аудиторні шкільні меблі з регулюванням висоти може бути використана з першого класу до одинадцятого. Це дуже зручно і практично. Під регулюванням мається на увазі зміна висоти від підлоги до стільниці (сидіння) в залежності від зростання і віку учнів. Згідно з вимогами, якими керуються при виготовленні шкільних меблів, виділяють три вікові категорії:

№4 -для учнів 1-3 класу, зростання учня 145 \ 160 см - висота столу 640 мм, висота стільця (до сидіння) - 380 мм;
№5 - для учнів 4-7 класу, зростання учня 160 \ 175 см - висота столу 700 мм, висота стільця (до сидіння) - 420 мм;
№6 - для учнів 8-11 класу, зростання учня> 175 см - висота столу 760 мм, висота стільця (до сидіння) - 460 мм.

Регулювання шкільних столів і стільців здійснюється шляхом переміщення складових каркасів виробів на необхідну висоту з наступною фіксацією. Звучить складно, але робиться легко і без спеціальних інструментів. Якщо Ви вибираєте для покупки шкільні меблі без регулювання, тоді на виробництві виготовлять столи і стільці необхідної висоти. Щоб вирішити проблему розміщення в одному класі дітей різного зросту, пропонуємо придбати кілька учнівських комплектів нижче на категорію. За парти в перших рядах посадите учнів низького зросту, а високих розмістіть за ними.

Перетин труби металевого каркаса шкільних меблів та його обробка.

Для задоволення високих вимог наших замовників до зовнішнього вигляду виробів ми пропонуємо меблі на квадратної і круглої трубі. Товщина стінки труби не менше 1,5 мм. Перед покриттям метал обробляємо антикорозійними засобами. Металевий каркас столів і стільців покритий порошковою фарбою (наноситься і запікається при великій температурі). Можливо вибрати колір каркаса: сірий, салатовий, жовтий. Всі кольори приємні для ока, красиво виглядають в класі і гармонують з кольором сидінь і стільниць.
Краї металевого каркаса закриті спеціальними пластиковими заглушками, що запобігає пошкодженню підлог і одягу учнів. Механізм регулювання виробів на круглої і квадратної трубі відрізняється, але однаково надійний і зручний.

Учнівські столи з полицею або без полки

Рекомендуємо звернути увагу на наявність полки, яка размешается під стільницею. Для учнів початкової школи, наявність полки зручно і необхідно. А ось в старших класах, коли учні постійно переходять з однієї аудиторії в іншу, полку, це місце де забувають приналежності і щоденники.
І ще полку може стати місцем скидання сміття, що не дуже зручно при прибиранні приміщень. Але при всьому цьому, полку виконує додаткову функцію ребра жорсткості у шкільних меблів, що запобігає їх розхитування. Наявність полки робить готовий виріб дорожче. Компенсувати відсутність полки може гачок для портфелів, який є на кожному шкільному столі, не залежно від його модифікації. Гачок надійно прикріплений до основи столу і витримає будь-які навантаження.

Антисколіозні учнівські столи та парти

Турбота про здоров'я підростаючого покоління і вимоги медиків підштовхнули виробника до виготовлення антосколіозной меблів. Для правильної посадки учня і запобігання проблем з хребтом, розроблені антисколіозні столи учнівські та парти. Стільниця у таких столів розміщена під нахилом і має спеціальні вирізи перед сидячим дитиною. Виріз дозволяє дитині розмістити лікті так, щоб вони не звисали і при цьому на викривляти хребет. Фіксація тулуба в вирізі столу допомагає тримати спину прямо. Нахил стільниці створює зручність при листі, а для ручок передбачений лоточок.

Одно- і двомісні учнівські комплекти

Залежно від особливостей навчального процесу, розмістити учнів можна по одному або по двоє. У більшості шкіл перевагу віддають двомісним учнівським комплектів. Учнівський комплект складається з столу необхідної моделі і двох стільців. Стіл і стільці повинні мати подібні характеристики: якщо стіл регулюється по висоті, то і стільці повинні бути регульованими. Для виготовлення стільниці використовується ламіноване ДСП класу Е1 (якісний матеріал, дозволений для виготовлення меблів для дітей) Колір БУК. Саме ДСП кольору Бук максимально точно підходить по відтінку до фанерних сидінням і спинок на стільцях учнівських. Купівля столів учнівських та стільців вигідніша в комплекті. Уже заздалегідь підібрані і скомплектовані учнівські комплекти 2-місні і 1-місні.

Парта з лавкою на цілісному каркасі або стіл і стільці в комплекті

З великого асортименту шкільних меблів, окремо потрібно виділити парту з лавкою зі спинкою на цілісному каркасі. Ця модель завжди використовувалася в школах. Суцільнозварний каркас не дозволяє вільно рухати меблі по класу і аудиторія виглядає завжди охайно. Всі кути парти-лави закруглені, що робить її використання безпечним і зручним. Ще одна перевага, при виборі такого виробу, це можливість вибору кольору ДСП. Так як всі деталі виготовлені з одного матеріалу, а не як в учнівському комплекті: стіл -ДСП, стілець -фанера, можна виготовити парту жовтого кольору або, навіть салатового. Найчастіше парту-лаву використовують в початковій школі. Для цього, стільниця розміщена під нахилом, що найбільш зручно першокласникам. А право вибору між шкільними меблями на цілісному каркасі і окремо учнівськими столами та стільцями, залишається за самими учасниками навчального процесу.

     До вибору шкільних меблів потрібно ставитися з великою увагою і відповідальністю. У школі, за учнівським столом, наші діти проводять більше п'яти годин в день. Приймайте рішення, грунтуючись на досвіді вчителів і рекомендаціях консультантів заводу-виготовлювача. Не забувайте про те, що меблі повинні подобатися і дітям. Високі вимоги може задовольнити тільки якісні меблі, виготовлена ​​відповідно до вимог ГОСТу.
Наш досвід у виготовленні дитячої спеціалізованої меблів - Ваш надійний партнер і порадник.