Виставкова зала

 

На території нашого складу є невеликий виставковий зал.

 

       

       Звичайно, виставити весь асортимент, немає можливості. Але зразки стільчиків дитячих, столиків з регулюванням, ігрових меблів, шафок і ін. меблів - можна подивитися.

       Меблі потрібно вибирати не тільки «очима», а й на "на дотик". В офісі групи компаній СВІТ-МЕБЛІВ можна більш детально ознайомитися з мебліми, що пропонуються для шкіл та садочків. Є можливість ознайомитися з якістю матеріалів, які використовуються у виробництві шкільних та дитячих меблів. В офісі є каталоги з  кольорами ДСП, кромки, фарби для металу та інше.

        Безпосередня близькість робочих кабінетів менеджерів до складського приміщення, дозволить Вам упевнитися в наявності деяких позицій, оцінити якість і надійність упаковки. Меблі знаходяться на складі в розібраному і запакованому вигляді з нанесеним маркуванням.  Замовник побачить в якому вигляді замовлені меблі прибудуть до нього.

     Але якщо вже дуже хочеться побачити як будуть виглядати меблі "в живу" - менеджер Вашого регіону надасть адреси та назви навчальних закладів, де меблі нашого виробництва вже стоять зібрані.

Телефонуйте, пишіть і досвідчені консультанти допоможуть Вам
в найкоротші терміни підібрати необхідні меблі.

Будемо раді Вашому дзвінку.